Procházky s miminkem

Odpovědět na takovou otázku není úplně nejjednodušší, protože malé miminko má své specifické nároky, které je nutné při cestování dodržovat, pokud tedy chcete zajistit jeho spokojenost. Jestliže se vydáte na cestu s miminkem, možná to zpočátku nebude jednoduché, ale není radno se vzdávat hned. Uvidíte, že se z miminka třeba jednou vyklube nadšený společník na cesty blízké i daleké. Jak se ale připravit na jeho cesty první? Prvním problémem se prakticky vždy stává přesun malého děťátka. Po vlastních nožičkách to totiž nepůjde, a proto je nutné vymyslet jinou alternativu.

kočárek ve městě

Můžete se namáhat nošením miminka v nosítku, ale pokud se vám nechce a jste opravdu nadšenou cestovatelkou, bude asi přece jen lepší vybrat na cesty sportovní kočárek do terénu Zelená žirafa. Miminko si pak bude moci užívat pohody ve známém prostředí a vaše záda a kočárek do města zůstanou terénních nerovností ušetřeny. Rozhodně se na cestách také nevyplatí zapomínat na teplé oblečení, a to i když je venku slunečno. Počasí totiž umí pořádné divy, a tak se z krásného odpoledne může během několika minut stát čas, kdy je obloha pokryta těžkými mraky a vítr začne pořádně foukat.

miminko v kočárku

Na bundu, mikinu a samozřejmě pláštěnku tedy rozhodně nezapomeňte. Do kočárku můžete na procházku přidat i nějakou hračku, malé děti většinou velmi dobře přijímají ty závěsné. Kdyby přišla nuda, máte tak jistotu, že bude miminko mít o zábavu postaráno. Potřeby člověka na cestách jsou velmi specifické, u miminek je tomu tak ale ještě dvojnásobně. Proto asi sama nejlépe víte, co zrovna to vaše bude potřebovat. Procházek s miminkem se ale rozhodně bát nemusíte, protože s tím správným kočárkem by se nemusely omezit jen na cestu na přilehlé hřiště a zase zpět. Naopak, mohli byste se vydat třeba do chladného lesa či k nedalekému rybníku. Možností je prostě mnoho. A jen na vás záleží, co chcete vašemu potomku ukázat ještě když si hoví v kočárku.