Přepravka na 10 piv


Jak se říká v manželství se musí dělat ústupky, a pokud jde o alkohol, tak muži rádi vyhoví. Každý kdo miluje pivo, tak ví, že basa piv je 20 kusů a že se nejedná o nějak malou váhu. V případě, že jde nakoupit manželka, tak se jedná o velký problém. Nejen, že se z basou nechce tahat, ale také jí ve většině případů neunesou. S nápadem teď přišla jedna firma, která vyrábí plastovou přepravku na 10 piv. Plastová přepravka na 10 piv od schoellerallibert.com, nadchne jak vaší manželku, tak vás. Jedná se perfektní ergonomickou přepravku, která se dobře drží a její váha je ideální k nákupu, který může vaše žena nést v druhé ruce. Tahat nákup v jedné ruce a v druhé nic nedržet totiž vede ke zdravotním problémům a ke špatnému držení páteře.

plastová přepravka

Nenechávejte tak vaší ženu trpět a vždy když půjde na nákup jí dejte plastovou přepravku na 10 piv. Nejen, že bude váha dobře rozložená, ale také vám přinese zlatavý mok, který je tak dobrý. Samozřejmostí je, že přepravek na pivo existuje velké množství a pokud nechcete svojí manželu posílat do hospody neustále pro pivo, tak si můžete zakoupit erární přepravku do auta. Jednoduše tak zajedete naplnit přepravku do obchodu a můžete jet domů.

plastová přepravka

Velkou výhodou těchto přepravek je fakt, že se dobře drží a perfektně přenáší. Díky tomu vám neřežou do rukou a můžete je jednoduše přenášet. Navíc jsou tyto přepravky stohovatelné a můžete je tak dávat na sebe. Když si vezmete dnešní cenu točeného piva v hospodách, tak zjistíte, že na lahvovém pivu ušetříte až čtyř násobek. Nejen tedy, že ušetříte nemalé peníze, ale také ušetříte kroky do hospody. Neváhejte tak kupte si přepravku co nejdříve, ať netrpí vaše žena i peněženka.

Věřte, že tyto přepravky vám vydrží desítky let a dají se perfektně ošetřit. Jednoduše se dají omýt a můžete je využívat http://lidoll.cz/nastavte-si-osobni-hranice-a-nenechte-se-vyuzivat/ pořád dokola. Jedná se tak o velice dobrou investici, kdy nemusíte neustále platit zálohy za přepravku.