Otázka, na kterou zná odpověď pouze žena


Gynekolog vs. Gynekoložka
Každá dospívající dívka, žena jednou musí navštívit gynekologa/gynekoložku v dospívajícím věku, nebo později, když jsou v očekávání svého potomka. Vyplívá pak otázka, jakého pohlaví by měl váš doktor být, žena či muž. V podstatě je to otázka osobního pocitu a sympatií k lékaři. Někdo preferuje muže, někdo ženy podle vlastních zkušeností.

čekárna

Skupiny žen
Ptali jsme se spoustu žen, a někteří preferují spíše muže, protože jsou buď citlivý, nebo jsou krásný, takže návštěva je příjemná tak či tak. Další skupinou jsou příznivkyně žen,který je mají radši, protože jsou chápavější. A další skupinou jsou ženy, kterým je jedno jestli žena či muž protože jsou více otrle, a nemají problém, buď z nahotou nebo všeobecně jim je jedno, kdo je vyšetřuje.

lehátko

Gynekoložka a pacientky
Ženy spíše preferují ženy, protože jsou to ženy. Ženy, jsou citlivější i stydlivější, ale nejde o pravidlo. Ženy se občas potýkají s nepříjemnostmi svého těla, a někdy je choulostivější o tom vyprávět své lékařce natož lékaři. Další skupinou žen můžou být ti, kteří mají doma žárlivé partnery, a nelíbí se jim, že se jich dotýká úplně jiný muž, i když je to lékař. Je to otázka na kterou nikdo nezná odpověď, každý je jiný a každému vyhovuje úplně něco jiného. Avšak pro klid pacientek jsme zjistili, že existují Internetové portály, kde si každá žena může přečíst o lékaři a jeho hodnocení od pacientek. Mělo by to ženám pomoct rozhodnout se k jakému gynekologovi jít, aby se předešlo incidentům, ale přece jenom lékaři můžou mít taky špatně dny, jsme jen lidi.

Gynekolog a pacientky
Respekt ženám by měl mít každý chlap, pro to se říká, že gynekologové jsou citlivější k pacientkám, přece jenom se dotýkají žen, které vůbec neznají. Ženám to může být nepříjemné z mnoha důvodu např.

1. Cizí muž
2. Někdo je stydlivější že i před ženou má nepříjemný pocit
3. Přístup lékaře všeobecně
4. Žárlivý partner

Naopak doktoři jsou citlivější, protože si sami neumí představit jaké to je například rodit. Někdy u nich, i když jen na obyčejné kontrole, máte pocit, že se Vás boji i dotknout aby Vám neublížili. Ženy naopak jsou i drsnější, protože když to zvládnou oni proč ne vy.

srdce

Doktoři jsou doktoři žena či muž, by mělo být jedno, jsou to jenom lidi, kteří nám chtějí pomoci s našimi komplikací, takže i když někdy mají špatně dny a chovají se 1nepříznivé, měly bychom to skousnout a jít jsou to také lidé. A když náhodou budete chtít vyměnit svého doktora, možnost máte kdekoliv, kde budou ochotni Vás vzít.