Když ženské prsní bradavky působí pozdvižení


Zamysleli jste se někdy nad tím, že se okouzlující žena může doslova vznášet v rytmu Samby na Reprezentačním plese v sexy šatech s rozparky a s hluboce vystřiženým dekoltem, aniž by se stala terčem zájmu mnoha mužů? Je to obvykle tím, že má pod plesovými šaty vloženou podprsenku, která sice poodhalí krásně rostlé poprsí, jeho obvodové tvary a velikost vůči ostatním částem těla, ovšem důmyslně skryje to nejpodstatnější – bradavky. Jestliže nejsou bradavky viditelně vystouplé a markantní ani co se týče narůžovělé barvy, ženský dekolt zanechá většinu mužů téměř zcela chladnými.

žena v podprsence

Kdybychom však dotyčnou ženu či dívku oblékli do stejných šatů bez podprsenky, nastal by na sále doslova poprask. Bylo by to téměř stejné, jako kdyby si vyrazila na taneční parket polonahá. S muži zkrátka odhalené tajemství ženských bradavek pořádně lomcuje, ovšem ples není zrovna tím vhodným místem, kde bychom toto lomcování měli tolerovat. A právě pro tyto účely se na trhu objevily kryty na bradavky. Stačí je opatrně nalepit na poprsí a postarají se o to, aby bradavky pod šaty jako mávnutím kouzelného proutku zmizly z očí.

ženský dekolt

Nálepky na bradavkách spolehlivě drží, nezabrání jim v tom ani pot či vlhkost a lze je tak mít na plese po celou dobu jeho trvání. Hodí se zejména tam, kde by podprsenka bránila volnému pohybu, nepříjemně škrtila, anebo byla pod průsvitnými šaty z estetického hlediska spíše na obtíž.

Kryt na bradavky je využitelný i kdekoli jinde, kam se nehodí podprsenka, a kde je přesto vhodné bradavky zakrýt. Kupříkladu při sportování, na procházkách v parku, na různých oslavách a soukromých či společenských akcích a také v zaměstnání pod průsvitnou halenkou. Ocení je tu zejména sličné sekretářky, které chtějí zaujmout pozornost svým atraktivním vzhledem, ale nemají zájem o žádný nevázaný flirt.