Jen to nejlepší


Jídlo a pití
Pokud jde o jídlo, tak asi máte své oblíbence, ale i tak není nikdy pozdě zkusit něco nového. Dejte šanci třeba klasickým chlebíčkům z lahůdkářství. Jistě, je to trochu retro, ani to není nutně ta nejzdravější varianta, ale věřte, že ve chvíli, kdy vytáhnete tác jednohubek s „kaviárem“ nebo zdobených vajíčkem a kyselou okurkou, i ti největší zastánci makrobiotiky, raw a palea najednou rádi zapomenou na svoje tabulky. Pokud naopak chcete, aby oslava byla co nejzdravější, můžete si zkusit objednat sushi nebo třeba v poslední době tolik oblíbené jarní závitky, což je v podstatě jen rýžový papír a spousta zeleniny. Co se nápojů týká, dejte šanci lokálnímu pití. Místo prefabrikovaných plechovek piva a falešného šampaňského, kterého už každý za to léto stejně vypil litry, zkuste mošty nebo piva z menších provozoven.
jahoda nápoj.jpg
 
Nádobí
Zamávejte letos talířům, hrnkům a grilům na jedno použití. Jsou nevzhledné, a ještě zatěžují životní prostředí. Místo toho se v obchodě poohlédněte po nádobí z trvanlivého plastu, dost často ho mívají mezi kempingovými potřebami nebo ve zboží pro děti. Díky plastiku nehrozí rozbití, a celý set je snadno přenosný a omyvatelný, a dá se i celý naházet do myčky. Na rozdíl od nudné bílé se většinou vyrábějí ve veselých barvách, takže i na instagramových fotkách budou vypadat báječně. Naším soukromým tipem jsou pak plastové pohárky na víno, které se dodávají i s víčkem a/nebo brčkem. Vaše deka nebo stůl tak zůstanou uchráněny i při případných nehodách.
muž na pikniku.jpg 
Zábava
Samozřejmě, můžete vzít i klasický létající talíř nebo badminton, ale narovinu, není to trochu nuda. Zkuste s sebou zabalit třeba obruče. Pamatujete si ještě na dětství, když jste neustále soutěžili, kdo jich dokáže roztočit víc najednou? Garantujeme vám, dejte tuhle možnost partě dospělých, a už je neodtrhnete.