Jak vymyslet program na svatební zábavu

Poté, co si slavnostně slíbíte lásku, a vyměníte si prsteny, můžete konečně začít slavit novou etapu svých životů. Vaše svatba však není jen o vás, ale i o všech těch lidech, kteří přišli slavit s vámi. Jak tedy vymyslet zábavný program, který všichni ocení? Možností je spousta, a jakou zábavu na svatbu vaskouzelnik.cz si zvolíte, záleží pouze na vás.

svatební den

Karaoke

Pokud se karaoke zvolí ve správné společnosti, a dobře načasuje, může to být nezapomenutelný zážitek. Zda je vaše společnost něco na karaoke, to musíte vědět sami. A kdy je správný čas? Nejlépe v době, kdy už jsou hosté uvolněni alkoholem, ale ještě pevně stojí na nohou. Střízliví lidé bývají vůči karaoke ostýchavější, zato příliš opilí mohou vyvést něco, na co raději budete chtít zapomenout.

Kouzelník

Dalším skvělým tahem, jak oživit svatební zábavu, je kouzelnické představení. Zkušený kouzelník nejprve provede nějaký trik pro upoutání pozornosti, kouzla s nevěstou, a ženichem, a poté kouzla mezi hosty, která budou probíhat náhodně při volnější zábavě. V tomto případě však raději vynechejte amatérské kouzelníky z řad vašich přátel, a pozvěte si profesionála. Nejžádanějším kouzelníkem na svatbách bývá Martin Kellman, který dělá kouzla na všech různých oslavách, a umí je upravit na míru.

kecky nevěsty a ženicha

Tombola

Vtipná tombole bývá na svatbě vždy ku prospěchu. Můžete lístky rozdávat zdarma, nebo za mírný příspěvek pro novomanžele. A jaké budou ceny? Dům na klíč (klíčenka ve tvaru domu), Šumava na víkend (bochník chleba), archivní víno (hrozinky), domácí vířivka (čočka), a mnoho dalších vtipných cen, které vás napadnou.

Dražba podvazku

Dražba nevěstina podvazku je zkrátka klasickou svatební zábavou. Kromě zábavy je to samozřejmě i způsob, jak si mohou novomanželé přilepšit hned v první den svého společného života. V případě, že někdo po nevěstině podvazku skutečně touží, můžou si novomanželé přijít na pěknou sumu.