S veselými zvířátky, vraťme se do pohádky

a. Máte děti a víte, jak je pro ně důležité hraní? Pak jim jistě chcete za každé situace poskytnout to pravé potěšení ze zábavy.
b. Bazénový teploměrje další pomůckou k našemu domácímu bazénu, bez kterého bychom se zřejmě neobešli.
c. Měří teplotu vzduchu ve vnějších prostorách, tedy klasicky venku, ale také měří teplotu vody. Je díky tomu více účelný. Využít jej můžete pro jakýkoliv způsob zjištění aktuální hodnoty a to jak vzduchu při krásném nebo škaredším počasí, tak hodnotu teploty vody.
d. Jak je voda teplá, na to se ptáme vždy, když trochu vysvitne sluníčko a je venku hezky. Voda totiž může být v tomto ohledu zrádná a může mít málo stupňů, proto i když se chceme osvěžit, je dobré vědět, kolik voda měří stupňů, abychom se lépe zorientovali, na co se máme připravit, případně abychom například do studené vody nepouštěli děti. Ty se snadno nachladí a problém je hned na světě, i z těchto důvodů je proto dobré hlídat hodnotu vody.dno

Bazénové příslušenství všeho druhu

Krásně barevné klasické teploměry, modré, žluté, bílé, ale také různé druhy se zvířátky. Široké spektrum plovoucích produktů se zvířátky vám dá příslib, že i ten nejnáročnější malý plavčík si dozajista vybere některý z nich. Ať už to bude velryba s brýlemi, veselý krokodýl nebo jenom žlutá klasická kačenka. Existují i druhy se sondou, nebo nerezové, které jsou ve formě neplovoucího typu.
I. Některé typy mohou mít provázek pro snazší upevnění. Můžete jej přivázat ke schůdkám nebo na přelivnou hranu. Nemusíte jej nikde lovit, ani se po něm shánět, prostě jej naleznete tam, kde jste jej přivázali. Velice praktický způsob.
II. Tyto produkty neobsahují rtuť, a proto jsou bezpečné z hlediska dětí i různých karambolů. Můžete se spolehnout, že vám rtuť nevyteče do bazénu nebo do vody či na zem někde venku, když se stane nějaká nehoda. Žádný z nich neobsahuje rtuť a proto je plně bezpečný.