Příjmy nikomu dokazovat nemusíte

Vzít si půjčku je dost možná něčím, od čeho vás spousta lidí vždycky odrazovala. Je nutné si však uvědomit, že v mnoha případech je to opravdu jediné řešení. V takovém případě je na čase odhodit hrdost a využít pomoc zvenčí. Otázkou však zůstává, od koho si půjčit? Pokud nechcete svými finančními problémy zatěžovat blízké, popřemýšlejte nad službami a finančními produkty nebankovních společností. Ty vám jsou schopny nabídnout ty nejlepší podmínky i tehdy, pokud máte finanční potíže.

desetieurové bankovky

Příjmy nejsou stěžejní

Jste zrovna nezaměstnaní? Vyděláváte jen minimální mzdu? V takovém případě vám v bance určitě nepůjčí, nesplňujete totiž jejich podmínky. Je to přitom paradox, protože právě tito lité mnohdy zaslouží a potřebují pomoc. Nezoufejte však, nebankovní společnosti se o vás postarají i za těchto okolností. Hypotéka bez příjmu je skvělým produktem, který mohou využít právě i nezaměstnaní nebo lidé, kteří pobírají malý plat. Pro nebankovní společnost je klíčové pouze to, jestli jste schopni ručit svou půjčku nemovitostí. Pokud ano, tak máte dveře otevřené.

  • Atraktivní úroková sazba, která se pohybuje v hodnotách již od tří procent
  • Určíte si dobu splácení, která vám bude vyhovovat
  • Žádné podrazy, ale férové a lidské jednání a podmínky
  • Půjčit si může naprosto každý, registr dlužníků ani výše vaší výplaty nebude hrát roli

platební karta mastercard

Individuální přístup

Banky mají přesně daná pravidla, jak poskytovat půjčky. Zapomeňte tedy na jakýkoliv pokus o individuální přístup, a to i přesto, že individualita je ve finančním sektoru mnohdy opravdu velmi důležitá. V nebankovních společnostech se toho však dočkáte. Nikdo nebude zjišťovat vaši bonitu, která se odvozuju na základě vašich zápisů v registru, výši příjmů a tak dále. Každý klient je originál, je tedy potřeba k němu přistupovat individuálně, nikoliv podle tabulek.