Nekritizujte Viagru a raději se zaměřte sami na sebe


Viagra cena bez receptu Erectmax patří k velmi kontroverzním přípravkům na trhu pro mnoho svých nežádoucích účinků. Některé mohou být i takového rozsahu, že vám mohou přivodit kolaps, kupříkladu v důsledku náhlého snížení krevního tlaku. Toto je také jeden z důvodů, proč by se k užívání Viagry měl vyjádřit váš lékař, který dobře zná váš aktuální zdravotní stav. Jestliže tedy Viagru kritizujete za její vlastnosti, nemá to pro vás praktický význam a raději se zamyslete nad tím, co zlepšit ve svém životě, a proč jste si pokles erekce zavinili. Na vině totiž bývá většinou nezdravý životní styl.

dívka v křesle

Zaměřte se na stres – jak často se stresujete, jak jste úspěšní v eliminaci stresových situací, a užíváte také bylinky proti stresu? Odpovězte sami sobě na tyto tři otázky. Stresem se nesmíte nechat vláčet, ale naopak jej musíte nekompromisně ze života vytěsnit. Bylinky proti stresu vám pomohou nastolit opětovnou hormonální rovnováhu, abyste mohli zas žít plnohodnotným životem a stresu se účinně postavit. Jsou to například Ashwagandha, korejský Ženšen, Maca peruánská a Kotvičník zemní.

Lépe se stravujte – nakupujete často ve velkých marketech bílé rohlíky, salám, pivo, sladkosti a rafinované polotovary? Pak udělejte probírku vaší spíže a chladničky, toto vše vyházejte do popelnice a zajděte do vegetariánské restaurace a prodejny zdravé výživy, abyste měli představu, co jíst, a jak v tomto směru zapracovat sami na sobě. Strava má totiž také velmi významný vliv na vaši erekci.

krásná žena

Mějte vedle sebe spolehlivou partnerku – co je vám platná po vašem boku atraktivní prsatá Barbie, když vás podvádí, okrádá, lže, a zneužívá vás. Poohlédněte se raději po dívce skromné, obětavé, empatické a s dalšími kvalitními morálními vlastnostmi. S tou bude nejen život snazší, ale je velmi pravděpodobné, že s ní bude úžasný i sex. Sex je totiž především výměna energie (informací), a čím kvalitnější osobnost máte vedle sebe v posteli, tím hezčí a rozkošnější zážitek to bude.