Kvalitní pracovní bunda je dostupná všem

Pracovní oděvy, na které je kladena vysoká náročnost musí být kvalitní a funkční. Bohužel cena, kterou za ně někdy zaplatíte, neodpovídá jejich kvalitě. Zvyšuje to i nemalé náklady a mnoha podnikatelům to přináší vrásky na čele.
Nacházíte-li se právě v situaci, kdy se zabýváte nákupem pracovních bund, pak vsaďte na zavedenou firmu, která vás v tomto směru dokonale potěší. Garancí kvality a spokojenosti je její, již patnáctiletá zkušenost na trhu. V její široké nabídce, která sahá od reklamních triček, přes pracovní bundy až po čepice, si vybere opravdu každý.

pracovní bunda

Máte speciální přání? Ani nadstandardní služby, nejsou pro zavedenou firmu problém. Zajistí vám i potisk a výšivku oděvů, nebo výrobu textilu na zakázku, v případě, že máte různé specifické požadavky. Vaše individuální požadavky s vámi osobně zkonzultujeme a vyřešíme, tak abyste odcházeli spokojeni. Součástí naších služeb je zajištění dopravy, zboží si tedy jednoduše objednáte na našem e-shopu a vše ostatní již nechte na nás.

Plánujete-li právě nákup pracovní bundy obraťte se na nás, rádi a kvalitně vám poradíme s výběrem, přesně podle vašich potřeb a požadavků. Vybrat si u nás můžete z mnoha druhů typů, barevných variant, ale i nadstandartních velikostí. Veškeré nabízené zboží, je vysoce kvalitní, vyrobené z větru a vodě odolných materiálů, vybavené mnoha kapsami, kapucemi, stahovacími páskami, nastavitelnými manžetami na suchý zip a dalšími praktickými vychytávkami, které zajišťují funkčnosti a zároveň zajistí, že bunda bude opravdu velmi příjemná na nošení.

dělník

Nabízíme např. kvalitní větrovky, teplé prošívané bundy, ale i funkční softshellové bundy. Ty si můžete vybrat i z reflexního materiálu s vysokou viditelností, jenž je umocněna i reflexními pruhy kolem těla a na rukávech. Tato pracovní bunda má potřebné certifikace.