Chcete mít videa pro sebe?

Asi každý se občas podíváme na internet a najdeme něco, co nás zaujme, co se nám líbí, a co bychom chtěli mít v počítači k dispozici k pozdějšímu shlédnutí. Většina obsahu na internetu je ale chráněna autorskými právy a není snadné se k takovému obsahu dostat tak, abyste si ho mohli uložit do svého počítače. Přesto existuje způsob, jak si videa uložit a uchovat pro vlastní pozdější potřebu. Stahujte videa z Youtube stahujvidea.cz a dalších webů pomocí našeho webového programu, který vám stáhne videa z webových aplikací.

internetové aplikace

Funguje to jednoduše
Stáhnout video zvládne i méně počítačově zdatný jedinec. Není to zas až tak těžké. Důležité je mít otevřenou webovou stránku s obsahem ve formátu videa, které si chcete uložit. Otevřete náš web, kde najdete pole pro vložení odkazu s videem. Odkaz vložíte do rámečku a stisknete tlačítko stáhnout. Uvidíte, že soubor se začal stahovat a ukládá se do vašeho počítače.

I u stahování videí mějte na paměti, že je důležité zůstat obezřetní a nestahovat všechno, co kde uvidíte. Spousta obsahu je volně dostupná i později, stahujte tedy s rozmyslem a z důvěryhodných webových stránek.

prohlížení internetu

Náš downloader je přímo určen pro webové aplikace, jako je YouTube, TIKTOK, Pinterest, nebo třeba Instagram a Facebook. Ze seznamu aplikací si vyberete, ze které budete stahovat, a pak už jen zkopírujete odkaz. Je to snadné, a zvládne to každý. Díky našemu downloaderu si uložíte všechna videa do svého počítače, a nebudete je muset zdlouhavě hledat znova. Často se navíc stává, že videa jsou mazána, a už najít nejdou. Týká se to hlavně hudebních klipů. Rozšiřte svou sbírku o nové kousky, které chcete mít k dispozici ke shlédnutí.

Stáhnout si své oblíbené video zvládne i malé dítě, nemusíte mít strach, že zrovna vy to nezvládnete. Zkuste to a uvidíte, že je to snadné. Jediné, na co si dávejte pozor, je dostatečná kapacita, aby se video mělo kam stáhnout.