Uklízecí prostředky

Sanytol
Sanytol je čistič bez chloru. Tyto produkty byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka nabízí inovativní řadu desinfekčních čisticích prostředků bez chloru a chce svým zákazníkům dát zdravější a čistější domácnost. K dispozici jsou produkty pro každou potřebu. Čištění a desinfekce s těmito prostředky ještě nikdy nebyla tak jednoduchá a bezpečná, odstraní 99,9 procent bakterií plísní a virů. Je tedy dobrý na čištění všech druhů povrchů a podlah. I desinfekce praného prádla, je důležitá a navíc tento prostředek i čistí pračku a zbavuje jí různých pachů. Dále nám nabízí, široké spektrum na desinfekci rukou v podobě mýdla anebo samotný desinfekční prostředek na ruce.
 Úklid, pořádek
Savo
Značka Savo je dlouholetá, byl to jeden z prvních desinfekčních prostředků, který procházel vývojem po desítky let až dodnes. V současné době přináší značka mnoho inovací pro své koncové zákazníky ať výrobky s chlorem tak i bez chloru. Savo, nabízí široké portfolio výrobků, a proto patří mezi špičky na trhu. Nabízejí se snad všechny druhy pro celou domácnost, na koupelny a WC, na obývací pokoj, kde jsou nejoblíbenější vlhčený ubrousky na prach nábytku, využijeme ho i na úklid kuchyně ať se jedná o mytí nádobí anebo čištění kuchyňských spotřebičů, využijeme ho i při praní prádla nebo čištění pračky, také se používá na desinfekci a čištění bazénu a v neposlední řadě na plíseň v bytech, nebo domech.
 
Domestos
Domestos je víceméně založen na desinfekci a úklid toalety a koupelny, nabízejí se nám WC bloky, gely na toalety, prostředky na čištění odpadů van a umyvadel, ale dost dobře se využije i na čištění podlahových krytin. To nám zajistí čistou desinfikovanou a voňavou domácnost. WC gel odstraňuje 99,9 procent bakterií a odstraňuje vodní kámen, proto je údržba této části domácnosti snadná a vydrží déle jak jeden den.
 Čistá kuchyně, desinfekce
Alfa clasic
Tato firma vyrábí velké množství výrobků, speciální mycí a čisticí prostředky, tekutá mýdla, toaletní papíry, papírové utěrky a různé hygienické systémy. Je několik kategorií zboží jako je, Řada Premium která nabízí speciální úklidové chemie, je v tom zahrnuto celkem 28 čisticích prostředků a 5 druhů tekutých mýdel. Na vývoj jednotlivých produktů je kladen důraz na speciální ošetření povrchů a použití nejmodernější technologie. Ve všech výrobcích jsou obsaženy nanočástice, které napomáhají k snadnějšímu čištění povrchů. Tyto výrobky jsou určeny jak na strojový tak i ruční čištění. Řada Universal, tato řada byla vytvořena na každodenní úklid a to v ekonomicky výhodné variantě. Je zde 6 druhů čisticích prostředků určených pro ruční čištění. Jsou zde zastoupeny, jak přípravky na podlahy, tak i na čištění toalety a koupelen a v neposlední řadě i čističe na zrcadla a okna. Tyto výrobky jsou vhodné jak do firem, skladových prostor, ale i pro domácnost.